GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Kaffeservis 5133442
nr 513 3442
Kaffeservis
Rörstrand, 13 del [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 10 mars 2008
kl 17:53:18
100 kr
200 kr
Rörstrand